Piątek, 03 Kwiecień 2020 r. ,   Pankracego, Renaty, Ryszarda
pościel wełniana

Reklamowe24

   8
Reklamowe24 to profesjonalna firma zajmująca się produkcją materiałów promujących oraz polecających. To lider wśród polskich instytucji tego typu. Cechuje się długoletnim doświadczeniem w pracy z różnego rodzaju korporacjami. Na rynku obraca się już od ponad 10 lat. Były to długie lata współpracy i ciągłego rozwoju w kierunku wcielania najnowszych rozwiązań i technologii. Firma stale zmienia się, tak aby sprostać wzrastającym wymaganiom współczesnego rynku.

Reklamowe24 posiada niezwykle bogaty wybór różnego rodzaju gadżetów promocyjnych. Znajdują się wśród nich między innymi słodycze reklamowe, taki jak miętówki, cukierki, a nawet czekoladki reklamowe. Wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i stylu, tak aby zapewnić możliwie najlepszą promocję danej marki. 

W ofercie Reklamowe24 znajdują się również przedmioty codziennego użytku, takie jak długopisy, cienkopisy czy kalkulatory. Nie brakuje także koszulek i innych części garderoby. Niezależnie od tego, czy interesują cię breloki, notesy i etui czy twój wybór pada na słodycze reklamowe, takie jak np. czekoladki reklamowe, marka Reklamowe24 z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom.
Adres
ul. Zgierska 249a
91-495 Łódź
Strona WWW
Telefon
NIP
7262552678
REGON
100285554